tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

ALERGICKÉ REAKCE

Friendster images

Alergické reakce k barvivům tetování jsou neobvyklé kromě pro jisté značky červené a zelené. Osoby, které jsou citlivé nebo alergické k jisté kovy mohou reagovat na barviva v kůži tím, že stane se naběhlý a/nebo svědivý, vytékat čiré kapaliny volaný sebum je také obyčejný.

Lidi, kteří jsou alergičtí na zelené mýdlo by měli nechat jejich tattooist vědět to předtím bytí tetovalo, protože oblast je čištěna předtím a během tetování se zeleným mýdlem a to nakonec se dostane do tetování. Reakce na zelené mýdlo skončí svědivou červeností, která může se zvětšit. To by mělo odjet s časem, ale moci být velmi nepohodlný, tak jeden by měl ještě poradit se s lékařem. Alergické reakce k latexu by měly také být řeknuty dříve, než bytí potetovalo nebo prorazilo.

Lidi s alergiemi by měli myslet opatrně okolo dostávat tetování protože rizika anafylaktického šoku (přecitlivělá reakce), který může být život hrozit. Někteří umělci tetování dělají malá testovací pole barviv být používán dovolovat týden nebo dva pro klienta vyvinout negativní reakci před soudním řízením se skutečným tetováním. Toto není nutně užitečné, nicméně, protože to může trvat roky z vystavení dříve, než alergická reakce nastane.

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).