tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

VÁHY

VÁHY  (24.9. - 23.10.)

Příznivé dny:

středa, pátek

Nepříznivý den:

pondělí

Čísla:

7, 8, 10, 27

Barva:

námořnická modrá

Kameny:

tyrkys, diamant, safír, beryl

Zvířata:

pes, slavík

Rostliny:

ľalia, šípková růže, azalka

Charakter:

sangvinicko - flegmatický

Každý, kdo pozná osobu zrozenou ve znamení Vah, bude tvrdit, že se jedná o klidného a vyrovnaného člověka. Jenže první pohled může zmást, jejich vnitro je plné rozporů. Jsou to neklidní lidí. Urovnávají spory druhých a zároveň si nechají líbit i pořádnou hádku. Jejich vládnoucí planetou je Venuše. Váhy se rády hádají. Jsou dobromyslné a příjemné, ale dokážou být i uražené a nesnáší plnit příkazy. Váhy milují lidi, ale nesnášejí davy. Objekt jejich zájmu je buď černý nebo bílý. Zkrátka Váhy jsou plné rozporů.

Jsou pravdomluvné, mají vyvinutý smysl pro spravedlivost a soucit s porozuměním patří mezi jejich typické vlastnosti. Charakter Vah se skládá ze zhruba stejných dílů vlídnosti, laskavosti, spravedlivosti, hádavosti, filozofické logiky a nerozhodnosti. Pátrají totiž po skutečné pravdě, přesné rovnováze, která dává správnou odpověď po zvážení všech možností. Jsou neobyčejně inteligentně a intelektuálně založené. V zaměstnání patří k nejúspěšnějším hlavně pro svoji ambiciózní povahu, schopnost soustředit se a přemýšlet o komplikovaných věcech. Váhy si radši dají na čas, aby bylo všechno v pořádku, než aby začali zle a museli všechno opakovat. Nesnáší okamžité rozhodnutí. Přelétaví, zbrklí, impulsivní lidé, kteří se nezastaví, aby posoudili následky, je znervózňují. Mají dokonalý vkus a zřídkakdy uniknou vlivu umění. Mimořádné místo v jejich životě zaujímá láska. Tito lidé touží projevit svoje emoce a prahnou po silném citu. Cit vítězí nad rozumem. Vhodnými partneři pro Váhu jsou Blíženci, Váhy, Střelci a Vodnáři.

Slavné osobnosti ve znamení Vah:

Sting, Catherine Deneuveová, Jaroslav Ježek, Michael Douglas, Margaret Thatcherová, Rudolf Hrušínský, John Lennon, Brigitte Bardotová, Václav Havel, Oscar Wilde, Rita Hayworhyová, Vladimír Menšík, George Gershwin, Julie Andrewsová, Dagmar Burešová, Luciano Pavarotti, Olivia Newton, John Vladimír, Remek, Dwight Eisenhower, Eleanor Rooseveltová, Ondřej Havelka, Bruce Springsteen, Sarah Bernhardtová, Emil Holub

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).