tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

STŘELEC

STŘELEC  (23.11.-21.12.)

Příznivé dny:

pátek, sobota, neděle

Nepříznivý den:

pondělí

Čísla:

4, 5, 9, 14, 37

Barva:

fialová

Kameny:

tyrkys, ametyst, granát, jantar, zafír

Zvířata:

páv, slon, pes, kůň, jelen, srna

Rostliny:

dub, buk, jasan, lípa, vavřín

Charakter:

cholericko-sangvinický

Střelci patří mezi nejaktivnější znamení. Vládne jim král planet Jupiter, který jim dává do vínku také vlastnosti jako jsou dobrosrdečnost, laskavost, velikost a štědrost. Střelec v sobě nemá ani štipku zlomyslnosti. Tito lidé se rádi angažují v dobročinné aktivitě. Velmi často jsou silně nábožensky založeni. Svoji budoucnost vidí v bleděmodrých barvách. Zlá nálada zmizí dřív, než mají mraky příležitost skrýt slunce. Další jejich charakteristickou vlastností je upřímnost. U Střelce doslova platí, co na srdci, to na jazyku. Střelec zpravidla nejdřív hovoří a jedná a potom až zvažuje následky. Když však Střelec zjistí, že se Vás vážně dotkl, je zdrcený vlastním nedostatkem ohleduplnosti. Přetvářka a klam v jakékoliv formě ho odpuzuje. Vlastně dělá všechno upřímně a nesnese obvinění z nepoctivosti. Obvykle jsou Střelci velmi neposední. Nic je nezastaví ani neznejistí. Riziko je vzrušuje a provokuje. Milují rychlost.

Je o nich známé, že mívají nekonečné štěstí. Každý Střelec je svým způsobem hazardní hráč. Tito lidé se rádi uplatňují v povolání, kde můžou cestovat, všestranně přemýšlet a být elastický. Jejich jedinečná kombinace důvtipu, inteligence a nevyčerpatelné energie je zárukou jejich úspěchu. V lásce by měli dát přednost Váhám, Lvům a Beranům.

Slavné osobnosti ve znamení Střelce:

Mark Twain, Maria Callasová, Miloš Forman, Beethoven, Edith Piaf, Antonín Zápotocký, Frank Sinatra, Marie Stuartovna, Rudolf Hrušínský, Steven Spielberg, Kim Basingerová, Ladislav Smoljak, A.G.Eiffel, Tina Turner, Hana Hegerová, Brad Pitt, Jane Fondová, Eva Hudečková, Walt Disney, Julie Harrisová, Radek John, Winston Churchill, Betty Grableová, Josef Abrhám

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).