tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

ŠTÍR

ŠTÍR  (24.10.-22.11.)

Příznivé dny:

čtvrtek, pátek

Nepříznivý den:

úterý

Čísla:

7, 9, 11, 23, 47

Barva:

červená

Kameny:

opál, topas, granát, smaragd

Zvířata:

pes, ryba, žába

Rostliny:

cypřiš, narcis, jeřabina, broskvoň

Charakter:

flegmaticko-cholerický

Štírům vládne Pluto a činorodý Mars. Tito lidé jsou považováni za velmi svůdné, fyzicky přitažlivé a erotické osoby. Mezi jejich typické vlastnosti můžeme zařadit nezávislost, energičnost a rozhodnost. Štír má totální ego. Ví, co je a co není a nic, co si myslí kdokoli jiný toto vědomí nezmění. Myslí si, že pravdu má vždy pouze on. Je rozhodný a připravený bojovat za voje cíle. Bývá velmi nedůvěřivý a podezíravý. Vždy svoje reakce omezuje na minimum, protože ovládá umění neúnavně zkoumat Vaši povahu, ale sám zůstat neproniknutelný.

Štír chce v životě skutečně něco dokázat. S tím souvisí i jeho úspěchy v povolání. Štíři rádi poznávají, studují, tíhnou k filozofii a mají bohatý duchovný život. Jeho geniální mysl fascinuje dávné záhady. Velice lpí na věcech, o kterých je přesvědčený, že mu patří, včetně úspěchu. Přes všechny předcházející vlastnosti mají tito lidé v sobě nepřehlédnutelnou vlídnost a soucit s nemocnými, či zoufalými. Jsou neobyčejně loajální vůči svým přátelům. Dokáží být oddaní rodinným a milostným svazkům a laskavými ochráncem dětí. V lásce si Štír nejčastěji vybírají Ryby, Kozorohy a Raky.

Slavné osobnosti ve znamení Štíra:

Richard Burton, Demi Moorevá, Karel H. Borovský, Pablo Picasso, Annie Girardotová, Pavel Zedníček, Princ Charles, Indíra Gándhíová, Pavel Trávníček, Robert Kennedy, Grace Kellyová, Miroslav Horníček, Nicolo Paganinni, Katharine Hepburnová, Petra Janů, F.M.Dostojevskij, Marie Antoinetta, Marta Kubišová, Voltaire, Julie Robertsová, Marie Rottrová, Billy Graham, Jodie Fosterová, Jana Koubková

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).