tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

RAK

RAK  (22.6.-22.7.)

Příznivé dny:

pondělí, čtvrtek, pátek

Nepříznivý den:

sobota

Čísla:

2, 5,12, 48

Barva:

bílá

Kameny:

opál, křemen, topas, selenyt, smaragd

Zvířata:

zajíc, kočka, labuť, krab, žába

Rostliny:

mák, bříza, konvalinky

Charakter:

flegmatický

Povahu Raků velmi ovlivňuje Měsíc, které je jejich vládnoucí planetou. Přináší jim snivou náladu, intuici, vnímavost k okolí a rozumné plánování. Všechny tyto vlastnosti dokážou Raci skvěle využít. Snivou romantickou náladu uplatňují v lásce, dobrou intuici v případě životních rozhodování a plánování ve financích. Nejtypičtější vlastností Raka je velmi vyvinutý smysl pro domov a rodinu. Obě pohlaví mají silný mateřský pud. Peníze se u Raka drží a jim to dělá dobře. Utrácejí velmi neradi. Nikdo nedokáže spravovat finance lépe než Rak.

Nálady Raka jsou velmi proměnlivé. Tito lidé se často utápějí v depresi. Račí citlivá povaha je chráněna tvrdou ulitou. Je také studnou tajností. V podstatě jsou Raci velmi skromní a příliš nevěří. Mají úctu k historii a smysl pro tradici. Záleží jim na druhých a chtějí pomoci. Jejich klidná povaha je zařazuje mezi flegmatiky, uvnitř však je skrytá síla, kterou zmobilizují vždy, když si vytyčí nějaký cíl. Raci také velmi rádi cestují a na svých cestách často vyhledávají dobrodružství, čím si naplňují svoje sny. Do lásky vnášejí Raci romantiku a fantazii. Milují naplno. Svoje životy by měli spojit s lidmi, kteří se narodili ve znamení Raka, Panny, Štíra a Ryby.

Slavné osobnosti ve znamení Raka:

Harrison Ford, Meryl Streepová, Karel Gott, Louis Armstrong, Gina Lolobrigida, Jan Neruda, Ernest Hemingway, George Sandová, Franz Kafka, Erich Maria Remarque, Anne Lindberghová, Ota Pavel, Rembrandt, Helen Kellerová, Olga Havlová, Ringo Starr, Gert Lawrenceová, František Plánička, Vittorio de Sica, Phyllis Dillerová, Josef Jungmann, Francesco Petrarca, Barbara Stanwycková, Jiří Grossmann

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).