tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

PANNA

PANNA  (24.8.-23.9.)

Příznivé dny:

pondělí, středa, čtvrtek

Nepříznivý den:

pátek

Čísla:

3, 4, 8, 10, 33

Barva:

hnědá

Kameny:

zafír, jantar, achát, smaragd

Zvířata:

opice, liška, včela, kuře, pes, holub

Rostliny:

pšenice, hyacint, levandule, borovice

Charakter:

melancholicko-flegmatický

Znamení Panny vládne Merkur. Ten podporuje u tohoto znamení schopnost rychlé a správné analýzy, logické a realistické jednání. Panna je perfekcionalistka - snaživá, pilná a spolehlivá. Není moc upovídaná, drží se spíš stranou. Není pro ni lehké se dostatečně uvolnit, aby se cítila dobře v bezstarostní společnosti, protože při větším shromáždění lidí se necítí ve svojí kůži. Praktičnost ani neobyčejný postřeh se nedá Pannám upřít. Stačí jim sesbírat jen část poznatků a jsou z nich schopni logickým uvažováním sestavit celistvý obraz.

Také se vyznačují skvělou pamětí, která s nadprůměrnými reakcemi přispívá k jejich úspěchu v zaměstnání. Panny všeho dosáhnou prací a výstřednost je vždycky šokuje. Nesnáší pokrytectví, lež, nevěru, nedochvilnost a také nevychované způsoby jim nesedí. Tito lidé jsou úzkostlivý a nároční, co se týká zevnějšku, jídla, práce a milostných záležitostí. K sobě jsou kritičtí tak, jako k ostatním. Neplýtvají penězi, ani náklonností. Na nikom nechtějí být závislí. Tak jako Váhy popírají Panny svoje zvyky a vlastnosti. V lásce Panně komplikují život její sklony k perfekcionizmu. Měla by proto svůj život spojit s osobou vlastního znamení, a nebo volit mezi Býkem, Štírem a Kozorohem.

Slavné osobnosti ve znamení Panny:

Sean Connery, Greta Garbo, Jan Rosák, Michael Jackson, Sophia Lorenová, Emil Zátopek, Georg Hegel, Lída Baarová, Radoslav Brzobohatý, Freddie Mercury, Elia Kazan, Milan Kňažko, Maurice Chevalier, Ingrid Bergmanová, Hana Zagorová, Goethe, Lauren Bacallová, Ljuba Skořepová, Princ Albert, Alžběta I., Marta Vančurová, Lev Nikolajevič Tolstoj, Anna Rakouská, Zora Jandová

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).