tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

LEV

LEV  (23.7.-23.8.)

Příznivé dny:

středa, čtvrtek, neděle

Nepříznivý den:

úterý

Čísla:

1, 3, 9, 93

Barva:

žlutá

Kameny:

granát, ametyst, diamant, jantar

Zvířata:

lev, kočka, tygr, rys, puma, jaguár, slon, páv

Rostliny:

slunečnice, růže, oliva, pivoňka, hloh

Charakter:

cholericko - flegmatický

Vládcem Lvů je slunce. Právě to dává Lvům optimistický nadhled na život, veselou mysl a dobrou výřečnost. Tito lidé Vás úplně okouzlí úsměvem, uhlazeným chováním a milými způsoby. Jsou odvážní, neobyčejně bystří, rafinovaní a navíc jim přeje štěstí. Váš obdiv jim udělá nesmírně dobře. Lvi s velkým potěšením dávají rady. Tohoto člověka velmi raní, když nerespektujete jeho moudrost a velkorysost. Lev nikdy neskloní svojí hrdou hlavu. Nikdy se nespoléhá na druhé, naopak cítí zodpovědnost vůči slabým a bezmocným. Neexistuje pro ně kompromis.

Lvi velmi brzy dosáhnou vedoucího postavení. Měli by si však dávat pozor na lhostejnost, lenivost a panovačnost. Mají rádi ve všem prvotřídnost, přepych a nedělá jim problémy utrácet za zábavu a humor. Velmi málo Lvů je opatrných na finance. Většinou všude chodí pozdě. Lev je neobyčejně věrný přítel, ale dokáže být také mocným nepřítelem. Další typickou vlastností Lva je spjatost s přírodou. Prahne po teple a zeleni. Tito lidé jsou skoro neustále ve víru vášně, a to ne jen ve vztahu k opačnému pohlaví, ale k životu samému. V lásce nachází štěstí ve spojení s Beranem, Lvem, Váhou a Střelcem.

Slavné osobnosti ve znamení Lva:

Alexandre Dumas, Madonna, Josef Laufer, Robert Redford, Jacqueline Kennedyová, Alfons Mucha, Fidel Castro, Mae Westová, Boleslav Polívka, Dustin Hoffman, Melanie Griffithová, Oldřich Nový, Napoleon I.Bonaparte, Grace Allenová, Eva Pilarová, Alfred Hitchcock, Princezna Margaret, Josef Suk, Paul Anka, Lucille Ballová, Karel Fiala, Jásir Arafat, Dorothy Parkerová, Július Satinský

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).