tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

KOZOROH

KOZOROH  (22.12.-20.1.)

Příznivé dny:

sobota

Nepříznivý den:

úterý

Čísla:

2, 8, 28, 47

Barva:

černá

Kameny:

granát, jantar, onyx, rubín

Zvířata:

koza, osol, želva, velbloud, pes

Rostliny:

indické konopí, sedmikráska, topol

Charakter:

melancholický

Vládnoucí planetou tohoto znamení je Saturn. Ta dává těmto lidem jejich typickou vlastnost, která je touha po znalostech. Kozorozi nepřetržitě přemýšlejí, přehrávají si pracovní problémy, v bystré hlavě se jim rodí skvělé plány, myšlenky, které většinou realizují. Pouští se jen do stoprocentních akcí. Často se stávají uznávanými osobnostmi. Někdy je touha po vedení vede k uzavřenosti. Velmi neradi se podřizují. Málokomu vnucují svoje rady. Dokáží být neuvěřitelně vytrvalí.

Dokáží být tvrdí k Vám, ale i k sobě. Mají smysl pro parapsychické jevy a zaobírají se záhadami. Úctu k moudrosti a zkušenostem starších mají vštěpenou v povaze. Respektují autoritu a čest tradice. Málokdo ví, že Kozoroh předčí tvrdohlavost Berana, vynalézavost Štíra, jemnost Ryby, logickost Panny a náladovost Raka. Jeho náladovost a nedůvěra vyžaduje trpělivých partnerů. Avšak také potřebuje, aby byla oceněná jeho vtipná a záhadná povaha. Nejvhodnějšími partnery jsou pro ně Býci, Panny, Kozorozi a Ryby.

Slavné osobnosti ve znamení Kozoroha:

Jack London, Annie Lenoxová, Karel Čapek, Edgar Allan Poe, Ava Gardnerová, Eduard Bass, Richard Nixon, Helena Rubensteinová, Jan Opletal, Humphrey Bogart, Marlene Dietrichová, František Filip, Elvis Presley, Michele Mercierová, Milada Horáková, Kevin Costner, Loretta Youngová, Vlasta Fialová, David Bowie, Jeanne A.de Pompadour, Jiří Sovák, Louis Pasteur, Jana z Arku, Jaroslav Vojta

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).