tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

BLÍŽENCI

BLÍŽENCI  (21.5.-21.6.)

 

Příznivé dny:

čtvrtek, pátek, sobota

Nepříznivý den:

středa

Čísla:

3, 13, 23

Barva:

šedá, béžová, tmavočervená, duhová

Kameny:

achát, malachit, diamant, opál, safír

Zvířata:

opice , liška, papoušek, mravenec, vosa

Živel:

vzduch

Charakter:

melancholický flegmatik

Blíženci jsou neodolatelní a nepopsatelní. Mají kouzlo, šarm a nechybí im vyřídilka. Mají neklidnou a nepředvídatelnou povahu, věří snům, horoskopům i osudu. Rádi se baví a občas se i zatoulají.

Nesnášejí podezíravost, věšení se na paty, majetnické sklony. Jsou přítomní tam, kde se něco děje. Stále se vznášejí v oblacích, jejich myšlenkovépochody jsou neuvěřitelně rychlé a neustále se mění.

Své názory lehce mění. Vyznat se v Blížencích je někdy skutečně nad lidské síly. V hlavě se jim rodí stále nové, originální myšlenky. Nesnášejí ponížení, hulvátství, ale libují si v černém humoru. Za každou cenu si přejí být první a jedineční.

 

Slavné osobnosti ve znamení Blížence:

Bob Dylan, Marilyn Monroe, František Palacký, Clint Eastwood, Joan Collinsová, Miki Volek, Alexandr S.Puškin, Josephine Bakerová, Luděk Sobota, Michael Todd, Paula Abdul, Jiří Voskovec, Paul Gaugin, Naomi Campbell, Edvard Beneš, Richard Wagner, Judy Garlandová, Helena Růžičková, John F.Kennedy, Královna Viktorie, Jitka Zelenková, Björn Borg, Francoise Saganová, Libuše Šafránková

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).