tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

BERAN  (21.3.-20.4.)

 

Příznivé dny:

úterý, sobota, neděle

Nepříznivý den: 

pondělí

Čísla:

1, 13, 17

Barva:

modrá, červená

Kameny:

diamant, ametyst, granát, rubín

Zvířata:

ovce, pes, skřiván, vlaštovka, orel

Živel:

oheň

Charakter:

cholerik

 

Beran je otevřený, přátelský a energický. Je si vědom své síly a průbojnosti: nebojí se překážek. Má v sobě sílu ohně, přesto se často spálí. Způsobuje to odvaha, nedomýšlení nebezpečí a určité slavomanství.

Většinou vše pochopí a - bohužel - občas jedná unáhleně a zkratově. V jeho žilách proudí bouřlivá krev, která se často vzpění. V jeho srdci rychle vzplane oheň: dokáže se zamilovat jako málokdo, brání své ideály.

Beran snadno a rychle chápe. Je bystrý a vědychtivý. Jeho založení je idealistické, dovede se obětovat pr velké věci, je schopen velkých činů. Velkorysost se mu ndá upřít.

Snaží se za každou cenu prosadit své názory, čímž velmi často dochází ke sporům s okolím. Rozzuřit Berana je opravdu lehké: vzpění a kope kolem sebe, někdy i kouše, ale za pár minut o tom nic neví.

 

Beran - žena

Vždy si zachovává hrdý postoj k životu. Vyhledává hrdiny typu drsňáka nebo sebejistého kliďase. Miluje chytré lidi, šarm, umění, okázalost, slunce, cestování a dary. Ráda dělá dobré skutky. Neubrání se žárlivosti, výbušnosti a přehnané kritice, Občas nedomýšlí to, co vysloví. Každopádně je to zajímavá žena, která vás nebude nikdy nudit.

Beran - muž

Je odvážný, pracovitý, čilý, přímý a galantní. Řídí, usměrňuje a snaží se překvapit. Umí být zábavný a společenský. Zábavu nepokazí, často je jejím strůjcem. Miluje-li, pak plně a oevzdaně. Umí být milý i zamračený, upovídaný i mlčenlivý, spravedlivý i vycghytralý. Hned je tu a hned jinde, ale zapustí-li kořeny, pak silně a hluboko.

 

 

Slavné osobnosti ve znamení Berana:

Marlon Brando, Jan Ámos Komenský, Charles Chaplin, Bohumil Hrabal, Giacomo Casanova, Claudia Cardinalová, Vincent Van Gogh, Vlasta Burian, Scarlett O´ Harová, Lucie Bílá, Albert Einstein, Dagmar Veškrnová - Havlová, Leonardo da Vinci, Adolf Hitler, Johann Sebastian Bach, Mohamed

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).