tetování a jiné zajímavosti

Jakékoli připomínky či nápady na zlepšení mi pište do návštěvní knihy nebo do zpráv, děkuji.

AUKRO

 

 Aukro.cz

Servis Aukro představuje největší online obchodní platformu v České republice. Provoz zahájili v srpnu roku 2003 s nadějí, že se jim podaří zopakovat úspěch portálu Allegro.pl

Jejich očekávání se naplnila a za velmi krátkou dobu se jim ve spolupráci s jejími Uživateli podařilo vytvořit internetovou aukční síň, která umožňuje začít rychle a snadno obchodovat prakticky všem.

 

O tom, že tento model má budoucnost, svědčí i fakt, že se s podobným úspěchem setkaly jejich služby i v Bulharsku, Maďarsku, Rusku, Rumunsku, Slovensku a na Ukrajině.

 

 

Čím se zabývají ?

Nejširší veřejnosti i firmám zajišťují přístup ke stále rostoucímu trhu v oblasti online obchodování. Jejich platforma umožňuje nákup a prodej zboží nebo služeb formou aukce i za pevnou cenu. Na potřeby neustále se rozvíjejícího odvětví reagují vytvářením nových nástrojů, které usnadňují bezpečný, rychlý a jednoduchý nákup a prodej.

Jejími stálými partnery jsou mimo jiné banky, autorizační centra platebních karet či největší české internetové portály. Jako první spustili oblíbený Partnerský program, do nějž je zapojeno již několik tisíc našich Uživatelů.

 

Jejich nabídka

Zpřístupnili on-line obchodování prakticky všem. Bez jakýchkoliv dalších prostředníků můžete prodávat a nakupovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prodejcům nabízí pohodlné nástroje pro vystavení zboží v aukcích a jejich řízení. Kupujícím nabízí obrovské množství zboží přehledně roztříděné do kategorií, jednoduchý způsob přihazování a další služby související s bezpečným nákupem přes internet.

 

Tisíce předmětů na prodej, více než 1 000 000 registrovaných Uživatelů a radost z rychlého a snadného obchodování - to vše dělá Aukro neobyčejným místem na internetu.

 
Děkuji za návštěvu, snad se vám tu líbí (líbilo).